Sport

DIJAMANTNA LIGA

S preskočenih 198 centimetara Blanka Vlašić treća u Parizu

Blanka Vlašić zauzela je treće mjesto na devetom mitingu Dijamantne lige u Parizu.

Noćna utrka održana po olujnom nevremenu

Unatoč jakom vjetru i kiši koja je počela padati pola sata prije početka utrke, na startu ispred Doma VK Iktus skupilo se 49 najhrabrijih trkačica i trkača.
ODLUČILA LUTRIJA JEDANAESTERACA

Dinamo osvojio 10. izdanje Superkupa

U sinoćnjem dvoboju na Maksimiru, Dinamo je bio bolji od Hajduka nakon izvođenja jedanaesteraca.
BRAĆA BRYAN IPAK PREJAKI

Najbolji teniski par pobijedio Dodiga i Mela

Finale Wimbledona u parovima ipak nije donijelo iznenađenje. Najbolji par u tenisu, braća Bryan, uspješno su osvojili i ovaj Grand Slam turnir.
MARION BARTOLI OSVOJILA WIMBLEDON

Francuskinja prejaka za Lisicki

Finalni meč između Bartoli i Lisicki, iako se očekivalo, nije ponudio atraktivnost i neizvjesnu igru. Bartoli je uspjela svladati Lisicki 6:1, 6:4. Za manje od dva sata igre Francuskinja dolazi do prvog Grand Slama u karijeri.
TUDOR UOČI SUPERKUPA

S moralne i sportske strane nije korektno što se igra jedna utakmica na Maksimiru

Hrvatski nogometaši nakon kratke stanke nastavljaju s natjecateljskim ritmom. Prva službena utakmica je na rasporedu u 20:30 kada će se u Maksimiru odigrati utakmica Superkupa između Dinama i Hajduka.