Sport

[VIDEO] DOBAR POTICAJ ZA SRIJEDU

Dinamo u posljednjim minutama svladao Split

Dinamo je sinoć na Maksimiru u osamdeset i osmoj minuti uspio pogotkom El Arabi Soudanija osigurati minimalnu pobjedu nad Splitom.
TREĆA BRONCA U NIZU

'Barakude' se poigrale s Italijom!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu koje se igra u Barceloni. U utakmici za 3. mjesto 'Barakude' su bila bolje od Italije rezultatom 10-8.
[FOTO-VIDEO] SLAVEN MOGAO OZBILJNO STRADATI

Odličnom igrom nogometaši Osijeka došli do prve pobjede!

Nogometaši Osijeka i Slaven Belupa odigrali su u Gradskom vrtu prvu utakmicu 4. kola 1. HNL. Slavio je Osijek rezultatom 2:1.
BLANKA VLAŠIĆ

Preveliko je bilo upozorenje u obliku boli da bih ga ignorirala

Hrvatska atletičarka Blanka Vlašić odustala je od nastavka sezone zbog ozljede Ahilove tetive koja je muči već duže vremena...
VIDI LI SE NK OSIJEK IZ ZAGREBA

U-21 reprezentacija bez Osječana

Izbornik mlade nogometne reprezentacije Hrvatske objavio je popis igrača na koje računa za utakmicu protiv slabašnog Lihtenštajna.
[VIDEO] KVALIFIKACIJE ZA EUROPA LIGU

Gruzijci srušili Hajduk u Splitu, Rijeka bolja od Žiline

Nogometaši Hajduka izgubili su u prvoj utakmici trećeg pretkola Europske lige na Poljudu od gruzijske Dile Gori 1-0. Gol odluke zabio je Iluridze u 24. minuti.