Obrani treba uigravanje, veza odlična, napad nestrpljivo čeka Ljubojevića

Ako se po jutru dan poznaje onda navijači nogometno kluba Osijek, unatoč malom broju bodova, imaju razloga za zadovoljstvo.
HNL

Rijeka i dalje ne poražena Hajduk na vrhu ljestvice

Nakon odigranih još dvije utakmice 4. kola HNL-a Hajduk je zasjeo na vrh a Rijeka ostala neporažena.
PAVIĆ

Napokon smo odigrali onako kako znamo

Barakude se u Hrvatsku vraćaju s broncom. Naši vaterpolisti u borbi za treće mjesto na Svjetskom prvenstvu svladali su Italiju 10-0. Da nije bilo grčkog sudačkog para koji su tijekom utakmice, a posebno u trećoj četvrtini, napravili veliki broj pogrešaka, razlika je mogla biti i veća. Nakon što je izludio Talijane svojim bravurama u bazenu i ne baš prospavane noći Media servisu se javio vratar reprezentacije i zagrebačke Mladosti, Josip Pavić...
SVI VJERUJU KAKO SE STVARA NEŠTO VRIJEDNO

Valentin Babić: 'Šorša je predvodnik novog Osijeka'

Valentin Babić u prvom nastupu nakon povratka u Osijek izašao je par sekundi prije sudačke nadoknade na vlastiti zahtjev. No, nije se radilo o težoj ozljedi.
[VIDEO] DOBAR POTICAJ ZA SRIJEDU

Dinamo u posljednjim minutama svladao Split

Dinamo je sinoć na Maksimiru u osamdeset i osmoj minuti uspio pogotkom El Arabi Soudanija osigurati minimalnu pobjedu nad Splitom.
TREĆA BRONCA U NIZU

'Barakude' se poigrale s Italijom!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu koje se igra u Barceloni. U utakmici za 3. mjesto 'Barakude' su bila bolje od Italije rezultatom 10-8.