Roson-Garcia slavio u kraljevskoj etapi

Jaime Roson Garcia pobjednik je kraljevske etape Tour of Croatia.
LOŠA VIJEST ZA VATRENE

Ozlijedio se Vedran Ćorluka

Loša vijest za Vatrene stiže nam iz Rusije. Vedran Ćorluka propustit će ostatak sezone zbog ozljede zgloba,a to se dogodilo na utakmici Lokomotiva i Amkara.
DINAMO - HAJDUK 0-2

Hajduk s dva gola šokirao Dinamo usred Maksimira

Nogometaši Hajduka osvojili su tri boda u derbiju i time najviše pomogli Rijeci da osvoji prvi naslov jer imaju četiri boda više od Dinama i utakmicu manje jer večeras igraju u Puli protiv Istre 1961., dok je Hajduk ostao na četvrtom mjestu sa tri boda iza Osijeka.
SELIGMAN PRIZNAO KRIVICU

Seligman: Sam sebi sam uzeo medalju

U svom sedmom finalu na europskim prvenstvima Seligman je čak četvrti put završio korak do medalje. Za sigurno odrađenu vježbu sa startom 5.9 suci su ga ocijenili sa 14,766 bodova, što je za 0,067 bodova manje od bronce.
HNS OBJAVIO

NK Osijek dobio UEFA Licencu za sljedeću sezonu!

Hrvatski nogometni savez kao davatelj licence u prvom je stupnju završio Središnji postupak licenciranja klubova za UEFA klupska natjecanja, natjecanje u Prvoj HNL i u Drugoj HNL za natjecateljsku 2017/18. godinu, objavljeno je na stranici HNS-a.
FFC 29

Osječanin Ivica Tadijanov večeras na FFC-u u Ljubljani

Final Fight Championship u Ljubljani donosi novi borilački spektakl Champion vs. Champion.