Sport

LIGA PRVAKA

Barcelona pobijedila Inter, Di Maria spasio PSG, Borussija razbila Atletico

U jednom od derbija večeri nogometne Lige prvaka Barcelona je na stadionu Camp Nou bez Lionela Messija pobijedila Inter sa 2-0 upisavši treću pobjedu u skupini.
PROTIV ŠVICARSKE U GRADSKOM VRTU

Kauboji u Osijeku love prve bodove za EURO: ''Favoriti smo, ali to treba pokazati na terenu''

Hrvatski rukometaši u zavšnim su pripremama za utakmicu kvalifikacija za EURO protiv Švicarske. Susret se igra u četvrtak u Osijeku, a u reprezentaciju se napokon vraća Domagoj Duvnjak.
PROSLAVA OKRUNJENA NA NAJBOLJI MOGUĆI NAČIN

NK Čepin za 90. jubilej ugostio NK Osijek i pobijedio s 1:0

Nogometni klub Čepin ove sezone živi ponajbolje dane u svojoj dugoj povijesti. Ove se godine obilježava veliki jubilej, 90 godina postojanja. Na rođendanskom slavlju Čepin je ugostio prvoligaša NK Osijek i slavio rezultatom 1:0.
LIGA PRVAKA

Real teško do bodova, Juventus slavio na Old Traffordu, dva gola Kramarića

Premda ponovo nisu blistali europski velikani Real Madrid i Bayern upisali su pobjede u susretima 3. kola Lige prvaka. Europski prvak je na Santiago Bernabeu pobijedio Viktoriju Plzen sa 2-1, dok je Bayern u Ateni porazio AEK sa 2-0.
HNL

Lokomotiva bolja od Hajduka, Gorica svladala Slaven

Agonija Hajduka traje i dalje. U posljednjoj utakmici 11. kola Prve HNL Lokomotiva je na stadionu Kranjčevićevoj porazila Splićane s 2-0. Unatoč Hajdukovoj inicijativi u prvo poluvremenu Lokosi su zabili u 24. minuti. Uzuni je dubinskom loptom u šesnaestercu gostiju dobro pronašao Domagoja Grožđeka, koji je svladao je lako svladao vratara Posavca. Nakon odmora zbog ozlijede na klupu je morao prvi vratar Hajduka, a zamijenio ga je Blažević. Drugi gol pao je u 69. Za Lokomotivu je u nakon vrlo brze kontre zabio Albanac Uzuni. Iako njegova momčad već 295 minuta nije zabila zgoditak, trener Hajduka Zoran Vulić smatra da je Lokomotiva sretno došla do pobjede.
TREĆA UZASTOPNA POBJEDA U GOSTIMA

Nakon početnog šoka, Osječani sa visokih 1:4 nadigrali Rudeš

U susretu 11. kola Prve HNL Osijek je na gostovanju pobijedio Rudeš sa 4-1 (0-1).