Nikola Jurčević smijenjen s klupe Dinama nakon dva mjeseca

Hrvatski nogometni stručnjak Nikola Jurčević smijenjen je nakon samo dva mjeseca za kormilom Dinama.
ZA SAMO 75 MINUTA

Donna Vekić sjajna protiv Suarez Navarro, čak 6 breakova za drugo kolo WTA Rim!

Osječanka Donna Vekić trebala je samo 75 minuta za uvjerljivu 6-1, 6-2 pobjedu nad 23. tenisačicom svijeta Španjolkom Carlom Suarez Navarro u 1. kolu WTA turnira u Rimu, gdje je nekoliko sati prije Petra Martić sa 6-1, 6-2 svladala Ukrajinku Lesiju Curenko.
PUN OPTIMIZMA

Izbornik Dalić objavio širi popis za Svjetsko prvenstvo, u kadru i Borna Barišić

Izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić objavio je danas širi popis od 32 igrača koji kandidiraju za nastup na FIFA Svjetskom prvenstvu u Rusiji ovoga ljeta.
VRLO DOBRA PREDSTAVA BIJELO-PLAVIH

Remi Hajduka i Osijeka na Poljudu! Zekić: mislim da smo trebali uvjerljivo dobiti utakmicu!

U susretu 35. kola Prve HNL Hajduk i Osijek su odigrali 1-1. Osijek je time "riješio" prvenstvo, jer sada niti matematički Hajduk ne može stići Dinamo. A ne može niti Rijeka, koja je s Cibaliom odigrala 0:0. Cibalia si je ovim remijem produžila nadu za ostanak u prvoligaškom društvu.
DANAS CEDEVITA PROTIV SPLITA

Košarkaši Zadra poveli u polufinalnoj seriji protiv Cibone

Košarkaši Zadra u prvoj polufinalnoj utakmici prvenstva Hrvatske pobijedili su na Višnjiku Cibonu s rezultatom 89:78. Gosti su u posljednju četvrtinu ušli s minimalnom prednošću. No, nisu izdržali pritisak domaćina koji je na kraju stigao do uvjerljive pobjede.
PRVA HNL

Odgođeni dvoboj Inter - Lokomotiva večeras u 21 sat

Dvoboj 35. kola Prve HNL Inter - Lokomotiva, koji je trebao biti odigran u subotu, ali je odgođen zbog snažne kiše i natopljenog travnjaka na stadionu ŠRC Zaprešić, bit će odigran večeras s početkom u 21 sat, odlučilo je vodstvo natjecanja u dogovoru s klubovima i nositeljem televizijskih prava.