Sport

PRAVI IZAZOV U LIGI PRVAKINJA

ŽNK Osijek kao domaćin kvalifikacija za Ligu prvaka po 10. put

Nogometašice Osijeka po deseti će put biti domaćini jedne od skupina kvalifikacija za europsku ligu prvakinja. Osječanke će na stadionu Gradski vrt ugostiti ekipe iz Makedonije, farskih Otoka i Islanda, a sve počinje u utorak kada prvakinje Hrvatske igraju s Makedonkama.
REAL ODBIO PONUDU

Juventus za Kovačića ponudio 75 milijuna eura

Europski prvak Real Madrid odbio je ponudu Juventusa od čak 75 milijuna eura za prodaju hrvatskog reprezentativca Matea Kovačića, tvrdi španjolski dnevnik AS.
BIJELO-PLAVI IMAT ĆE OGROMNU PODRŠKU!

NK Osijek osigurao ulaznice za uzvrat protiv Austrije, njih 700 ''rezervirano'' za Kohortu

Korektni su Austrijanci našem prvoligašu omogućili ukupno 1.144 karte, od kojih će 700 dobiti navijačka udruga Kohorta.
DIVLJANJE NA STADIONU

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Hajduka i Evertona

Europski nogometni savez (UEFA) pokrenuo je u petak disciplinski postupak protiv Hajduka i Evertona, zbog navijačkih izgleda tijekom prve utakmice doigravanja za Europa ligu, koja je u četvrtak odigrana na Goodison Parku u Liverpoolu.
NAKON 12 GODINA PAUZE

Gari Kasparov nastupio pod hrvatskom zastavom

Legendarni ruski šahist i bivši svjetski prvak Garry Kasparov nakon 12 godina pauze vratio se u šahovsku arenu nastupom na turniru u St Louisu gdje se ​ogleda s najboljim velemajstorima današnjice.
BIJELO-PLAVI PROMAŠILI JEDANAESTERAC

Austria preokretom pred 15 tisuća gledatelja svladala Osijek

U prvom susretu posljednjeg pretkola Europske lige nogometaši Osijeka su pred 15,000 gledatelja na stadionu Gradski vrt izgubili od bečke Austrije 1-2. Osijek je poveo u 15. minuti golom Muzafera Ejupia, a samo četiri minute kasnije domaćin je mogao i do drugog gola. Nažalost, Borna Barišić je iz kaznenog udarca pogodio okvir gola. U nastavku susreta gosti su okrenuli rezultat, a golove su zabili Christoph Monschein (27) i Raphael Holzhauser (60). Uzvrat je 24. kolovoza u St Poltenu.