Sport

ZEKIĆ: PONOSAN SAM NA SVOJU MOMČAD

Dinamo u posljednjim sekundama izvukao bod protiv Osijeka

U susretu 8. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama i Osijeka odigrali 1-1 (0-1), a Zagrepčani su izbjegli prvi poraz sezone pogotkom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.
PREKO 260 NATJECATELJA ODALO ČAST VELIKOM TRENERU MATIJI GREGIĆU

20. izdanje Memorijala Matija Gregić u stolnom tenisu do sad najmasovnije

Stolnoteniski klubovi iz Osijeka Vodovod Osijek i Olimpija i ove su godine u zajedničkoj organizaciji priredili poznati turnir u čast velikom treneru Matiji Gregiću. Turnir je obilježen po 20. jubilarni put i to na najbolji način do sada.
OSJEČKI FUTSAL PRVOLIGAŠ SVLADAO I SQUARE I NAKON 2 KOLA IMA 6 BODOVA

Nova pobjeda MNK Osijek Kelme-a koji je zasjeo na vrh ljestvice

Igrači futsal prvoligaša Osijek Kelmea na Zrinjevcu su pobjedili momčad Skvera iz Dubrovnika i Osječani tako nakon 2 kola imaju maksimalan učinak i drže vrh ljestvice. Malo je tko to očekivao.
KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO

Rakitić: Utakmice 'na život i smrt' nas motiviraju

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić rekao je kako Hrvatska mora maksimalno ozbiljno pristupiti dvjema utakmicama dodatnih kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo bez obzira koga donese ždrijeb u utorak.
U MAKSIMIRU PONOVITI PROŠLU JESEN

Zekić: Dugo smo uživali u osjećaju igranja u Europi, sada kontinuitet treba tražiti kroz prvenstvo

Nakon prvenstvene stanke zbog nastupa reprezentacije u borbi za plasman na Svjetsko prvenstvo nogometni prvoligaši nastavljaju s natjecanjem u prvenstvu utakmicama 12. kola.Derbi se igra u Maksimiru, gdje Dinamo dočekuje igrače Osijeka. Bijelo-plavi priželjkuju slično izdanje kao prošle jeseni, kada su u Zagrebu slavili pobjedu.
ZA POLUFINALE SA RAMOSOM

Čilić u četvrtfinalu Šangaja

Marin Čilić plasirao se četvrtfinale ATP turnira u kineskom Šangaju. Naš prvi reket svladao je Amerikanca Johnsona sa 7-6 i 6-4 za 88 minuta igre.