Sport

PREOKRET U TRI MINUTE

Bijelo-plavi porazom od Slaven Belupa zaključili prvoligašku sezonu

Iako su na poluvremenu vodili 0:1, nogometaši Osijeka porazom su zaključili ovu prvoligašku sezonu. Slaven Belupo preokretom u svega tri minute slavio je sa 2:1, u utakmici bez rezultatskog značaja.
ATP SERIJE 1000

Marin Čilić u polufinalu Rima!

Marin Čilić igrat će u polufinalu jakog ATP turnira iz serije Masters 1000 u Rimu.
NADOMAK OSTVARENJA CILJA

U slučaju pobjede protiv Slavonije, Osijek II i matematički osigurava Drugu HNL

U slučaju nove pobjede, ovaj puta na domaćem terenu protiv Slavonije, Osijek II će i teoretski potvrditi ostvarenje svoga cilja.
TEŠKA ODLUKA PORTUGALSKOG IZBORNIKA

Gotovo pola europskih prvaka ostalo bez SP-a

Izbornik aktualnih europskih nogometnih prvaka Portugalaca Fernando Santos objavio je popis od 23 igrača koji će putovati na svjetsko prvenstvo u Rusiji, a na njemu nema gotovo pola igrača koji su osvojili europski naslov prije dvije godine u Francuskoj.
HNL NA SAMOME KRAJU

Posljednje kolo otvaraju Slaven i Osijek u utakmici bez ikakvog rezultatskog značaja

Domaća nogometna liga došla je do samoga kraja. Posljednje 36. kolo Prve HNL od 18 sati u Koprivnici otvaraju nogometaši Slaven Belupa i Osijeka
FIFA

Hrvatska 18., ljestvica bez promjena

Hrvatska nogometna reprezentacija nalazi se sa 975 bodova na 18. mjestu najnovije FIFA-ine ljestvice koja je objavljena u četvrtak, četiri tjedna prije početka Svjetskog prvenstva u Rusiji, i na kojoj u odnosu na prošli mjesec nema promjena.