Sport

FINALE U ZNAKU BIJELO-PLAVIH

Osijek ne mora strahovati za nogometnu budućnost: pioniri, kadeti i juniori osvojili Kup Hrvatske!

Tri vrlo zanimljiva finala odigrana su ovoga utorka u Slavonskom Brodu. Riječ je o susretima za trofej u Kupu Hrvatske za mlađe kategorije, a u sve tri su u završnim ogledima ovoga natjecanja igrale momčadi NK Osijek. I ne samo igrale, već su na kraju i slavile, u sve tri kategorije!
FINALE KUPA SUTRA U PULI

Dinamo i Rijeka u borbi za Rabuzinovo sunce

Pred nama je finale domaćeg nogometnog Kupa. U Puli će sutra u 18 sati snage odmjeriti Dinamo i Rijeka.
SPORTAŠ KOJI SE NIJE PREDAO

Umro je Niki Lauda, legenda Formule 1

Trostruki svjetski prvak u Formuli 1 Niki Lauda preminuo je u 71. godini života, devet mjeseci nakon hitne transplantacije plućnoga krila. Otišao je mirno, u krugu obitelji.
''NEMAMO PRAVO NA KIKS''

Izbornik Dalić odabrao kandidate za utakmice protiv Walesa i Tunisa, pretpoziv dobio i Mile Škorić

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić objavio je popis kandidata za utakmicu kvalifikacija za EURO 2020. protiv Walesa u Osijeku 8. lipnja, te prijateljsku utakmicu protiv Tunisa u Varaždinu tri dana kasnije.
ODLUKA O EUROPI U ZADNJEM KOLU

Bijelo-plavi poraženi u Gorici!

U utakmici 35. kola Prve HNL Gorica je kao domaćin svladala Osijek sa 1-0 (0-0).