Sport

SPREMAN SAM OBJESITI KOPAČKE O KLIN

Legendarni hrvatski napadač Ivica Olić završio karijeru

Legendarni hrvatski napadač Ivica Olić (37) najavio je prekid aktivne nogometne karijere.
ATP QUEEN'S

Čilić je izborio svoje 29. finale pobjedom protiv Gillesa Mullera

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić izborio je plasman u finale ATP turnira u londonskom Queen's Clubu, nakon što je u polufinalnom susretu pobijedio Luksemburžanina Gillesa Mullera 6-3, 5-7, 6-4 za dva sata i 15 minuta igre.
FORMULA 1

Hamilton izborio 'pole position' i prestigao Sennu

Britanac Lewis Hamilton u Mercedesu izborio je najbolju startnu poziciju uoči nedjeljne Velike Nagrade Azerbajdžana u Bakuu, osme utrke svjetskog prvenstva formule 1.
ATP/WTA

Čilić u polufinalu, Konjuh ispala

Marin Čilić izborio je polufinale ATP turnira u londonskom Queen‘s Clubu. U četvrtfinalu je bio bolji od Amerikanca Donalda Younga rezultatom 6-4 i 7-5 za sat i 25 minuta igre...
ZAKLJUČENE USPJEŠNE PRIPREME

Još jedna pobjeda! Bijelo-plavi u posljednoj pripremnoj utakmici sa 3:1 bolji od Krškog

Pripreme iz snova za ekipu Zorana Zekića. Tako bismo jednom rečenicom mogli sažeti boravak nogometaša Osijeka u Sloveniji.
EUROPSKO RUKOMETNO PRVENSTVO

Hrvatska u skupini sa Švedskom, Srbijom i Islandom! Evo prvih reakcija...

Hrvatska rukometna reprezentacija igrat će u skupini A Europskog prvenstva koje će se od 12. do 28. siječnja 2018. održati u našoj zemlji, zajedno s reprezentacijama Švedske, Srbije i Islanda, odlučeno je na ždrijebu koji je u održan u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog.