Sport

PALI I EUROPSKI PRVACI ŠPANJOLCI

Herojskom pobjedom Hrvatska rukometna reprezentacija došla nadomak polufinala Svjetskog prvenstva!

Hrvatska muška rukometna reprezentacija prvi je krug natjecanja na Svjetskom prvenstvu u Muenchenu okončala sa stopostotnim učinkom, u susretu posljednjeg 5. kola skupine B svladala je europskog prvaka Španjolsku sa 23-19 (13-10).
SLAGANJE IGRAČKE KRIŽALJKE

Mađarski reprezentativac Laszlo Kleinheisler novo pojačanje NK Osijek!

Nogometaši Osijeka mirno obavljaju svoje pripreme u svoj bazi u Rovinju. U srijedu su sa 7:0 pobjedili četvrtoligaša Grobničan, a nakon odlaska Harisa Hajradinovića u Tursku, traže se pojačanja za lov na Kup i zadržavanje drugog mjesta na tablici. Tako se nogometašima Osijeka na pripremama u Rovinju pridružio stalni mađarski reprezentativac, 24-godišnji ofanzivni veznjak Laszlo Kleinheisler.
NOVA POBJEDA NA SVJETSKOM PRVENSTVU

Hrvatska lako protiv Bahreina, okrećemo se Španjolcima

Hrvatska rukometna reprezentacija nastavlja nizati pobjede na svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj nakon što je u susretu 4. kola B skupine pobijedila Bahrein sa 32-20 (19-9) upisavši i četvrtu pobjedu.
SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO

Kauboji danas s Bahreinom, a za Španjolce Červar poručio: Moramo biti spremni na rat

Hrvatski rukometaši večeras igraju 4. kolo Svjetskog prvenstva protiv Bahreina, a misli su već na sutrašnjem ogledu sa Španjolcima i borbi za prvo mjesto skupine B.

Strpljiva Hrvatska predvođena Domagojem Duvnjakom uvjerljiva protiv Makedonije

Hrvatski rukometaši lakše od očekivanog pobijedili su reprezentaciju Makedonije sa 31-22 (16-11) u utakmici 3. kola skupine B Svjetskog prvenstva, odigranoj u ponedjeljak u Olimpijskoj dvorani u Muenchenu, izborili su drugi krug natjecanja u koji će ući s najmanje dva boda.
IGRALI PET DVOBOJA

Hrvatska dosad maksimalno protiv Makedonaca

Hrvatska rukometna reprezentacija u ponedjeljak u 18 sati igra dvoboj 3. kola B skupine Svjetskog prvenstva u Muenchenu protiv Makedonije, ekipe koju ju su pobijedili u svih pet međusobnih susreta.