Sport

KLETVA SE NASTAVLJA

Novim golom Ramsey "pokopao" još jednu zvijezdu

Aaron Ramsey opet je zabio gol, i to u subotu za veliku pobjedu Arsenala protiv Chelseaja u finalu Fa Kupa! Ništa ne bi bilo čudno da opet nije pokrenuto ‘prokletstvo Aarona Ramseya’.
I OVE GODINE U VRHUNSKOM IZDANJU

18. Streetrace u Osijeku obara sve rekorde!

Vikend u Osijeku obilježili su automobili, motori, probijanje zvukova limenih ljubimaca tijekom ubrzanja, ali i škripa guma na utrkama osječkog Streetacea. Osamnaesto izdanje ovog popularnog natjecanja oborilo je i rekorde po broju sudionika i natjecatelja.
STRAHOVALI OD KATASTROFE, DOČEKALI SENZACIJU

Hrvatska pred 60,000 gledatelja pobijedila Meksiko 2-1!

U prvom nastupu na tlu Sjeverne Amerike hrvatska nogometna reprezentacija je u kombiniranom sastavu u Los Angelesu pred 60,000 gledatelja pobijedila Meksiko 2-1.
PJESMA, BAKLJE I VATROMET

Rijeka slavi naslov prvaka

Tisuće Riječana dočekalo je u nedjelju na Korzu, oko sat i pol iza ponoći, prvake Hrvatske u nogometu - igrače i vodstvo HNK Rijeke, uz povike „šampioni, šampioni“, pjesmu, baklje i vatromet.
VESLANJE

Damir Martin u polufinalu EP

Damir Martin plasirao se u finale samca na Europskom prvenstvu. U češkim Račicama sreberni s olimpijskih igara u Riju odveslao je u polufinalu ukupno četvrto vrijeme s rezultatom 07:00.360, a u svojoj skupini Martin je bio uvjerljivo najbrži.
SEZONA SRUŠENIH REKORDA

Zekić: Osijek će biti jak, još jači već sljedeću sezonu!

Nogometaši Osijeka zaključili su tekuću sezonu s pobjedom u Splitu na Parku mladeži. Osječani su slavili s 1:0 i tako rekordan broj bodova zaokružili na 66 i prvenstvo završili na 4. mjestu na tablici.