Sport

OSMINA FINALA LIGE PRVAKA

Atletico srušio Liverpool, Borussija bolja od PSG-a

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Atletico Madrid je pobijedio europskog prvaka Liverpool sa 1-0, dok je u drugom susretu večeri Borussija Dortmund pobijedila PSG sa 2-1.
SVJETSKI KUP U GIMNASTICI

Robert Seligman i Filip Ude u Melbourneu nastavljaju bitku za Olimpijske igre

Hrvatski dvojac na konju s hvataljkama, Filip Ude i Robert Seligman, otputovali su u Melbourne na prvi ovosezonski turnir Svjetskog kupa gdje nastavljaju borbu za Olimpijske igre u Tokiju.
ODLIČNA PREDSTAVA BIJELO-PLAVIH

Bijelo-plavi srušili Dinamo u Gradskom vrtu i priključili se borbi za drugo mjesto!

U derbiju 22. kola Prve HNL Osijek je kao domaćin svladao Dinamo sa 1-0 (0-0).
ZANIMLJIVA UTAKMICA 22. KOLA HNL-A

Hajduk poveo pogotkom iz jedanaesterca nakon VAR-a, Slaven preokretom došao do pobjede

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slavena preokretom pobijedili splitskog Hajduka s 2-1 (1-1).
KRŠILI FINANCIJSKI FAIR PLAY

UEFA kaznila Manchester City s dvije godine zabrane nastupa u eurokupovima

Europski nogometni savez (UEFA) kaznio je aktualnog engleskog prvaka Manchester City s dvije godine zabrane nastupa u eurokupovima i financijski sa 30 milijuna eura zbog ozbiljnog kršenja pravila financijskog fair-playa.